Hurtownia farmaceutyczna

MeTa Pharmaceutical Distributon jest dynamicznie rozwijającą się hurtownią farmaceutyczną, która rozpoczęła działalność w lutym 2016 roku. Siedziba firmy oraz działalność operacyjna prowadzone są w Kutnie, które ze względu na centralne położenie na mapie kraju jest znakomitą lokalizacją z punktu widzenia optymalizacji procesów logistycznych.

Oferta

Specjalizujemy się w dystrybucji surowców do receptury aptecznej, utensyliów, a także suplementów diety nieustannie poszerzając ofertę i dostosowując ją do bieżących potrzeb rynku. Działając w zgodzie z filozofią że biznes to ludzie, tak wewnątrz organizacji jak i poza nią, oraz biznes to jakość, priorytetem dla nas są relacje z klientami oparte na wzajemnym zaufaniu oraz zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych produktów oraz świadczonych usług. Cele te realizowane są poprzez zespół z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w szeroko rozumianej farmacji aptecznej, hurtowej oraz przemysłowej, również poza granicami kraju.

Zakres oferty produktowej oraz świadczonych przez nas usług obejmuje:

Sprzedaż hurtową surowców na potrzeby receptury aptecznej

Consulting w zakresie analityki farmaceutycznej

Szkolenia specjalistyczne

Oferta każdorazowo przygotowana jest w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta, we współpracy wychodzimy z inicjatywą, proponujemy rozwiązania na miarę potrzeb, oczekiwań oraz budżetu projektu.

Tło oferta

Nasi partnerzy

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Nasze dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

Dane kontaktowe


Lokalizacja
(Siedziba oraz centrum operacyjne)

Ul. Marii Konopnickiej 52
99-300 Kutno

Tel.

24 337 13 33  |  533 123 744

Inspektor ochrony danych

Katarzyna Żuławnik

rodo@metapharmaceutical.pl

Formularz kontaktowy

  Wyślij nam wiadomość!


Trwa ładowanie...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
  Do góry  
ZMIANY